POC Define Fabio Ed. - Uranium Black Matt/Gold


POC


Cena s DPH: 3 008 Kč

Běžná cena: 4 490 Kč

Ušetříte:

1 482 Kč

UNI skladem 3 008 Kč

Přistupovat ke každé překážce s kreativitou a inspirací dělat věci jinak byl étos, který jsme sdíleli s Fabiem Wibmerem.

Edice Fabio

Nyní, když vede a přetváří, co je na kole možné, a jak pokračujeme ve vedení a inovacích ve vývoji oceňované ochrany, dali jsme se dohromady, abychom vyvinuli exkluzivní sérii Fabio signature. Vše v sérii obsahuje detaily navržené samotným Fabiem.

Sluneční brýle Define zajišťují výkon na kole i mimo něj. Se stylem silně ovlivněným aktivním dědictvím POC jsou sluneční brýle Define ideální pro jízdu na MTB nebo v městském prostředí.

Na tento rám lze nasadit korekční optické čočky.

ČOČKY
Technologie čoček Clarity vyvinutá ve spolupráci se společností Carl Zeiss, přední společností v oboru optiky, je součástí slunečních brýlí Define. Čočky Clarity řídí barevné spektrum pro lepší kontrast a definici barev pro jasnější vidění v prostředí, ve kterém jezdíte. Na tento rám lze nasadit korekční optické čočky.

RÁMEK
Lehký a odolný grilamidový rám se vyznačuje na brýlích Define. Minimální rám na spodní straně brýlí snižuje viditelný rám pro nositele a podporuje jasnější vidění.

Zaklapávací panty mohou při pádu vyskočit, čímž se minimalizuje poškození rámu a prodlužuje se životnost slunečních brýlí.

VÝKON
Gumové úchyty na nosní části a stranice zajišťují, že brýle pevně sedí na svém místě i při namáhavé činnosti.

Aby mohl Fabio Wibmer představit svou novou kolekci POC, naplánoval něco velkého.

Shromáždili tým kameramanů, fotografa, jeho důvěryhodného kaskadéra a renomovaného režiséra a vydali se do Saalbachu, aby představili nové helmy POC „Wibmer style“, chrániče kolen, loktů, sluneční brýle a brýle.

Ale některé plány prostě nefungují, zvláště když se nejprve zraní Fabiův kaskadér – což Rakušana přinutí, aby všechno jezdil sám – a zadruhé má režisér velmi konkrétní představy o tom, jak by měla být „dobrá“ inscenace. .

Naštěstí nakonec vše odpovídá standardu Fabio Wibmer.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: