Koloběžka Crussis Urban 4.3 černá

Koloběžka Crussis Urban 4.3 černá


Crussis

csu43


Cena s DPH: 8 790 Kč

Skladem

Jízda na koloběžkách  CRUSSIS  je zábava, relax i maximální sportovní  zážitek! Kategorie koloběžek  CRUSSIS  URBAN mají vysoké sportovní ambice a  jsou určeny pro hobby i sportovně nadšené koloběžkáře. Urbanka je  kvalitní sportovní koloběžkou, nikoliv hračkou! Jízda na nich je jak  zábavou tak fyzickým i duševním relaxem. Předností koloběžek  CRUSSIS   řady URBAN je vysoká tuhost patentovaného řešení rámu, díky níž se  energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do  přímého směru jízdy. Krátký rozvor kol zaručuje vynikající jízdní  vlastnosti a perfektní ovladatelnost koloběžky. Koloběžka je osazena  náboji s průmyslovými ložisky, které mají při jízdě minimální odpor a  vynikající setrvačnost. Pláště SCHWALBE BIG APPLE s velmi nízkým valivým  odporem mají perfektní jízdní vlastnosti jak na silnici, tak v lehkém  terénu, kde dobře vedou zvolenou stopu. Koloběžky  CRUSSIS  URBAN jsou  osazeny brzdami TEKTRO s vysokým brzdným účinkem. Brzdové páčky jsou  navíc vybaveny integrovaným zvonkem. Kabeláž je vedena vnitřkem rámu,  čímž je zamezeno jakémukoliv mechanickému poškození brzdného systému.  Velmi příjemná anatomická madla perfektně padnou do každé ruky a jsou  vhodná i pro dlouhé vyjížďky. Koloběžky  CRUSSIS  řady URBAN jsou určené  juniorům od 10 let až po dospělé do 200cm.

Koloběžky řady URBAN jsou vhodné na zpevněné cesty, cyklostezky nebo  do lehčího terénu, ale v žádném případě se neztratí ani ve městě!

Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za  příznivou cenu. Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou  CRUSSIS .  Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.Brzdy

TEKTRO s integrovaným zvonkem

Délka

1750 mm

Délka nášlapu

480 mm

Hmotnost

10 kg

Kola

Přední 26“ a zadní 20“

6 dalších produktů ve stejné kategorii: